Bez kategorii

PORADNIK PREZENTOWY DIY

Pewnie jesteście już w szale przedświątecznych zakupów, ale jeśli uda mi sie Was złapać jeszcze przed, to mam dla Was kilka pomysłów na prezenty, które możecie ogarnąć nie wychodząc z domu.

Wszystkie zaprezentowane poniżej propozycje to DIY, które wykonacie w maksymalnie dwa wieczory. Musicie tylko uzbroić się w potrzebne włóczki i druty lub szydełko. Do częsci z tych projektów możecie nawet wykorzystać te resztki włóczek, które leżą upchnięte, gdzieś w kątach.

Ja cześć z tych prezentów planuję przygotować dla moich najbliższych. I już powoli zabieram się do roboty, by nie zabrakło mi czasu.

Aby przejść do konkretych wpisów kliknij w tytuł lub zdjęcie.

Eko-siatki na zakupy

Próbujesz już od dawna przekonać innych do ograniczania śmieci i nic z tego nie wychodzi? Może taki mały prezent, wykonany przez Ciebie własnoręcznie Ci pomoże. Podaruj bliskim i przyczyń się do ograniczenia śmieci.

Do takiego prezentu warto dołączyć etykietę, która wytłumaczy co to jest i jak z niego korzystać.

Domowy zestaw spa

Nie znam mamy, która nie narzeka na brak czasu, ani takiej, która pogardziłaby chwią odpoczynku. Na ratunek przychodzi nam domowy zestaw do spa, w skład którego wchodzą: opaska, wielorazowe waciki do demakijażu i myjka. Możemy też wykonać też tylko jeden element tego zestawu. Ja mam w planach pakiety kilku wielorazowch wacików.

Również tutaj warto opisać prezent, by osoba obdarowana nie miała z nim problemów 😉

Ciepłe wełniane skarpety

Ciepłe skarpety, herbata i książka to dla mnie definicja udanego jesiennego i zimowego wieczoru. Możecie podarować chociaż część tego ideału robiąc ciepłe skarpety. Na ten prezent warto zarezerwować sobie więcej czasu.

Wełniana opaska na głowę

Są osoby, które nie znoszą czapek. Ja też do nich należałam, ale nawet wtedy chciałam mieć zawsze ciepłe uszy. Na ratunek przybywa w takich sytuacjach gubaśna opaska. (Chroni także zatoki 😉

Kosz na zabawki

Na koniec coś dla młodych rodziców i nie tylko. Myslę, że można dla takiego kosza znaleźć także inne zastosowania.

Jeśli masz więcej czasu

Jeśli masz więcej czasu i chcesz podarować komuś naprawdę np. sweter, zapraszam Cię po więcej inspiracji do moich jesiennych udziergów.

Mam nadzieję, że ten poradnik prezentowy DIY przypadł Ci do gustu i zainspiruje Cię do wykonania prezentów własnoręcznie.