Bez kategorii

Share week 2019, czyli blogerzy o blogerach

Share week to akcja, którą wymyślił i od wielu lat prowadzi Andrzej Tucholski. Chodzi w niej o to, że blogerzy, nawet takie mróweczki jak ja, mogą polecić i zagłosować na innych blogerów. Wystarczy zamieścić na swoim blogu wpis i wypełnić u Andrzeja specjalną ankietę.

Ja przylatuję do Was na szybko z moimi polecajkami. Muszę się przyznać, że mam ostatnio bardzo mało czasu na czytanie blogów, więce polecę osoby, na które zawsze znajduję czas.

Polecę Wam trzy dziewczyny, mamy, blogerki, które pokazują, że da się pięknie żyć każdego dnia i są moją inspiracją.

Niebałaganka

Blog Ani był chyba pierwszym, na którego trafiłam. Ania zaczęła od pisania o porządkowaniu, ale teraz pojawiają się u Niej tematy związane z planowaniem, rodziną i życiem w górach. Ogromnie polecam, wszystkim, którzy szukają w swoim życiu porządku i spokoju.

Worqshop

Kasia inspiruje na każdym kroku. To dzięki niej zaczęłam blogować. To Ona pokazała mi, że kreatywność to sposób na życie. Kasia od roku jest mamą i jej przygody z macieżyństwem powinny być lekturą obowiązkową dla każdej młodej mamy. Polecam Worqshop każdem, kto szuka kreatywności i miejsca na trochę magii w każdym dniu.

Edyta Zając

Edyta jest psychologiem i Jej blog to dla mnie przede wszytskim źródło wiedzy w tym temacie. Ale to nie wszystko, znajdziemy tam także wiele rad i inspiracji do realizowania własnych marzeń. Wystarczy obejrzeć zdjęcia pięknego domu Edyty, którego Jej bardzo zazdroszę, by zrozumieć o czym mówię. Odzwiedź bloga Edyty jeśli czujesz, że brakuje Ci odwagi do realizacji marzeń.

A Ty jakie blogi czytasz? Daj znać w komentarzu i razem odkrywajmy nowe miejsca w sieci.