Bez kategorii

Tu i teraz – Marzec 2019

Jest, jest, jest! Ona jest juz z nami. Moja wyczekana wiosna. Witam ją z szeroko otwartymi ramionami i czekam na jeszcze cieplejsze dni. A na razie dzielę się z Wami podsumowaniem Marca.

Słucham

Lukas Graham to moje odkrycie tego miesiąca. Duński zespół tworzy prostą, miłą dla ucha muzykę. Ich teksty, i taka prawdziwość chłopaków skradła moje serce.

Czuję się

Szczęśliwa, bo udaje nam się łączyć tak wile różnych zajęć i przy tym wszyscy jesteśmy zdrowi i zadowoleni. Aż nie chce mi się wierzyć, że wszystko tak dobrze się układa. A przed nami przecież dłuższe dni i więcej czasu spędzanego razem.

Chciałabym

Wyspać się. Chciałabym mieć możliwość wylegiwać się w łóżku do południa i leniwie rozpocząć dzień. Niestety obecnie Synek budzi się najpóźniej kilka minut po 6, bo “słonko już wstało i jest dzień”.

Potrzebuję

Kontaktu z naturą. Wiem, że pozowoli mi się to zrelakować. Mam nadzieję, że już w najbliższy weekend uda nam się wyskoczyć do Łazienek, a w przyszłym tygodniu zaczniemy regularne wyjścia na plac zabaw.

Pracuję nad

szczerze mówiąc na niewiele mam teraz czas. Skupiam się na pracy, bo jeszcze nigdy nie byłam tak zajęta. Po pracy próbuję sie skupić na rodzinie i relaksie. Zdaję sobie sprawę z tego, że choćbym bardzo chciała, nie dam rady robić wszystkiego.

Cieszę się

z wiosny. Nic tak nie napędza mnie do działania, jak słońce wpadające przez otwarte okno i to pachnące nowością, wiosenne powietrze.

Uczę się

Odpuszczać. Przesuwam trochę przez pracę swoje prywatne plany, ale tak jak pisałam, mam tylko 24 godziny w każdej dobie i staram się je wykorzystać tak, by się nie zamęczyć.

Czytam

“Dobra relacja. Skrzynka z narzędziami współczesnej rodziny”. Małgorzata Musiał napisała cudowny poradnik, który pomaga mi zrozumieć trudne zachowania mojego 2,5-latka i wprowadza do naszego domu dużo, tak potrzebnego wszystkim, spokoju.

Oglądam

“Kapitan Marvel”. Musieliśmy obejrzeć nowy film z universum Marvela, by przygotować się na najważniejszy film tego roku. 😉 Nie zgadzam się z opiniami krytyków i polecam ten film. Pierwszy raz na ekranach widzimy zwykłą dziewczynę, która staje się superbohaterką. Myślę, że ten film pomoże każdej dziewczynie, że też ma w sobie supermoce.

Czekam na

dwa śluby bliskich mi osób i jestem przepełniona radością z ich szczęścia.

A jak Wam mija marzec? Też cieszycie się z wiosny? Podzielcie się swoim podsumowaniem w komentarzu.